Thursday, June 24, 2010

ANAKKU BERKUKU PANJANG....


Salam
Tatau la apa nak jadi ngan anak dara aku sorang ni...(lama tak talk about my doter nih kan..)
Skang nih pia dh pandai simpan kuku panjang...lihat la foto di atas nih...dh la pnjang pastu melengkung plak tuh..haish..tak supan lansung..
huaaaa...tak dak la..tuh sebenaqnya kuku pelsu ja..saja ja hiburan buat kengkawan di pagi yang ceria di hari Khamis yg amat menarik ini...3.30 ptg menanti...
Pia so far so good..ckp byk yakmat..pelbagai soklan sering dikemukakan oleh ku..spt..baby kuar kt mana..pasaipa org sakit naik ambulans..pasai pa..pia tak dak lagi masa mama n babah kawin..dn pelbagai soalan cepumas..yg bisa membuatkan aku terpana ..kerna tak jumpa jawapan...huhuhu..itew la anak dara ku sufiya adriyana yg tersayang...

11 comments:

~anna&anuar~ said...

hahahhahahahaha..... pasaipa xdak lg masa kak pijot kaweeeenn.. owwwwhhh... sgt cepuCemas hookkeeeyy..

pssstt.. anak ka pjot ni mewarisi prangai ka pijot yg lawakk itewww...owwwhh... piaaaa..

.:fyzz:. said...

anna@anuar: tuh la sngt la cepumas..tatau nak jwb guana..bila pia tnya saipa dia tkdak lam foto masa kak pjot n abng nuar kwin..huhuhu

mmg byk warisi sifat akak..bab2 majuk...cakap deraih(kuat) kaki tgk dvd.ect..muka ja ikut pak dier..hahahaha

Hanim said...

Tak sabaq nak tunggu kui 3.30....wakakakaka...

::Mamalyna:: said...

ambik hang... banyak soalan pia, sampai tak tau nak jawab ape...hehee

.:fyzz:. said...

Hanim: hehehe tui tuh..stand by kt punch card kui 3.30 satgi k

Mamalyna: soklan2 hok yg pelik2 tuh la mmg tatau nak jawb.kang jwb kelentong pia lak hahahah

..nOj.. said...

aku tau dh pia mesti cam ko gak pjot. byk soklan. mesti penin nk jawab seme soklan tersebut. aku rase ko mesti ade gak sesekali berkata 'pia bole diam jap tak'. hahaha. nk wat cemane kan

umilia said...

hehehe..ank ko tu cerdik jot..pstu lasak bkn main..okla tu..dr ank ko diam je ko gak risau nnti..hehehehe..

.:fyzz:. said...

noj: pia nih sngt ramah dn mesra..ntah la kalau start nek keta..dari pagi aku hantq dia ke sekul smpai la sekul..cam2 dia soal siasat aku..kdg2 aku wat derkkk ja..
huh..heran..dier tak warisi sifat abah dier yg pendiam lagi supan itew..hahahahahah

.:fyzz:. said...

umilia: tui kata hg tuh..drp dok diam kan..lasak yakmat la lia wey si pia nih..

~aSHa~ said...

ehehheeh pasaipa pia takde masa mama n babah kawin tu...yg ni nak kelentong pun tak leh ni....ehehehehehhehee....

mmg keturunan hang yg lawak tul la pijot...hepi je

.:fyzz:. said...

asha: lawak ..lawak gak..tp kdng2 byk la soklan pia nih..jenuh aku nk kelentong..tp selalunya aku ckp teruih terang la..
aku kan suka menghiburkan orng..aku kan penghibur serkis..hahahah